bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 28.06.2013, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Zmiana składu osobowego

Dane kontaktowe NIPiP

Nazwa

Email

Kancelaria ogólna Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych: Marzena Mazurek

nipip@nipip.pl

Kancelaria ogólna Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych: Anna Wierzbowska

a.wierzbowska@nipip.pl

Sekretarz NRPiP: Joanna Walewander

sekretarz@nipip.pl

Skarbnik NRPiP: Hanna Gutowska

skarbnik@nipip.pl

Dyrektor biura: Lucyna Jakubowska

l.jakubowska@nipip.pl

Kancelaria Naczelnego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej: Małgorzata Kilarska

nroz@nipip.pl

Kancelaria Naczelnego Sądu Pielęgniarek i Położnych: Mariola Kler

nspip@nipip.pl

Dział Sekretarza: Teresa Kuziara

t.kuziara@nipip.pl

Dział Merytoryczny: Jolanta Kubajka

j.kubajka@nipip.pl

Dział Merytoryczny: Grażyna Osuch

g.osuch@nipip.pl

Dział Centralnego Rejestru Pielęgniarek i Położnych i Systemów Informacyjnych: Arkadiusz Szcześniak

crpip@nipip.pl

Dział Centralnego Rejestru Pielęgniarek i Położnych i Systemów Informacyjnych: Paweł Jędrysiak

admin@nipip.pl

Dział obsługi prawnej: Marcin Kosmalski

m.kosmalski@nipip.pl

Dział obsługi prawnej: Klaudiusz Sigiel

k.sigiel@nipip.pl

Dział obsługi prawnej: Przemysław Ośka

p.oska@nipip.pl

Ośrodek Informacyjno-Edukacyjny: Klaudiusz Sigiel

oie@nipip.pl

Dział Finansowo-Kadrowy: Jolanta Zalewska

j.zalewska@nipip.pl

Dział Finansowo-Kadrowy: Małgorzata Krawczyk

m.krawczyk@nipip.pl

Dział Finansowo-Kadrowy: Izabela Rozwadowska

i.rozwadowska@nipip.pl

Dział Finansowo-Kadrowy: Agnieszka Korda

a.korda@nipip.pl

Kancelaria Naczelnej Komisji Rewizyjnej: Marzena Mazurek

m.mazurek@nipip.pl

 



Opublikował: Arkadiusz Szcześniak
Publikacja dnia: 28.06.2013
Podpisał: Arkadiusz Szcześniak
Dokument z dnia: 28.06.2013
Dokument oglądany razy: 31 000